ASG_logo_150x150

ul. Nadrzeczna 7C

05-552 Wólka Kosowska


tel.:  22 737 84 86 

fax: 22 736 22 80 


e-mail: biuro@asg-pl.com
www.asg-pl.com
Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 8.00 - 16.00
sobota: 8.00 - 14.00

Centrum Handlowe Wólka Kosowska

Centrum Handlowe ASG mieści się na ulicy Nadrzecznej w Wólce Kosowskiej (gmina Lesznowola). Miejscowość ta jest położona zaledwie 20 km od Centrum Warszawy, przy Alei Krakowskiej na trasie Warszawa-Kraków. Tak dogodny dojazd to niezaprzeczalna zaleta, ułatwiająca Klientom szybkie i udane zakupy. Upraszcza to ponadto kwestie organizacji transportu.

Centrum Handlowego ASG zaczęło powstawać 20 lutego 2002 roku. Do użytku zostało oddane 25 września tegoż samego roku. 16 października miała miejsce oficjalna uroczystość otwarcia. Główny inwestor to w tym miejscu ASG-PL. Działa on na terenie Polski od wielu lat, swym działaniem obejmując wiele branż.

Centrum Handlowe ASG w Wólce Kosowskiej to nowoczesny obiekt składający się z części wystawienniczej, handlowej i przeszło 300 sklepów hurtowych. Do tego dochodzą funkcjonalne magazyny i wygodny parking. Całość została zbudowana zgodnie z unijnymi standardami, a tym samym została wyposażona w nowoczesne urządzenia: monitoring-kamery przemysłowe, centralną klimatyzację oraz Internet.W centrum znajdują się między innymi hurtownie obuwia, odzieży i AGD.

Centrum posiada również kompleksowy system usług:

  • bank,
  • kantor,
  • biuro księgowości i doradztwa prawnego,
  • firma transportowa,
  • biuro podróży,
  • kawiarnia internetowa,
  • specjalna sala dla gości.

ASG_3

W naszym Centrum mogą Państwo odkryć niebywałe smaki kuchni orientalnej –szczególnie dań wietnamskich i chińskich.

Rok 2003 to data podjęcia przez firmę ASG-PL Sp. z o. o. kolejnej inwestycji. Była nią druga hala, zaś w roku 2005 powstał łącznik, łączący obie hale. W roku 2010 oddano z kolei do użytku trzecią halę.

Aktualnie w Centrum Handlowym ASG funkcjonuje przeszło sto firm: chińskich, polskich, wietnamskich, indyjskich, tureckich i nie tylko. W ich ofercie można odnaleźć towary importowane z takich krajów jak: Chiny, Wietnam, Turcja, Tajlandia, Indie czy też Korea. Nie brakuje również produktów od polskich producentów. Centrum Handlowe ASG zawsze stara się spełniać najwyższe oczekiwania swoich klientów.

Podstawą działania Centrum Handlowego ASG jest sprzedaż hurtowa, dlatego też towary można kupić bezpośrednio na miejscu bądź zamówić w większych ilościach (w tym między inny przeróżne rodzaje obuwia i dobrej jakości odzież w niezwykle przystępnych cenach). Centrum Handlowe ASG w Wólce Kosowskiej to również możliwość zamówienia/kupienia szeregu wysokiej jakości artykułów, w tym: AGD, elektroniki, kosmetyków, żywności orientalnej. Ponadto zachęcamy do obejrzenia i kupienia charakterystycznych dla kultury wschodu artykułów rzemieślniczych- porcelany, hafty, wyrobów z bambusa, laki czy też trzciny.

powrót na stronę główną

Jak do nas trafić?

Centra Handlowe Wólka Kosowska serdecznie zapraszają do odwiedzenia naszych hal handlowych, w których to znajduje się szeroki asortyment towarów z całego świata.