biuro

Centrum Handlowe Wólka Kosowska

Wólka Center to jedno z największych i najbardziej znanych kompleksów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Centrum powstało w 1994 roku. Odnajdą je Państwo w Wólce Kosowskiej położonej niedaleko Warszawy. Aktualnie jest to prężnie działający ośrodek handlu. Przyciąga przedsiębiorców nie tylko z kraju, ale także zza granicy.

Wólka Center to 5 osobnych, niezależnych podmiotów: GD Poland, EACC, ASEAN PL, ASEAN EU i ASG. Importują one towary z takich krajów jak: Chiny, Wietnam, Turcja, Tajlandia, Korea Płd. czy Indie. Odszukają tutaj Państwo również towary od rodzimych producentów.

Hale należące do Wólki Center mają w sumie powierzchnię 60,5 ha. Handel odbywa się w nich praktycznie przez całą dobę.

Centrum Handlowe - Wólka Center w Wólce Kosowskiej, dzięki sieci podmiotów usługowych, które wyrosły wokół niej, znacząco wzbogaciła wachlarz swoich możliwości dla przedsiębiorców. Można tutaj odnaleźć ponadto: oddziały banków, Poczty Polskiej czy firm kurierskich. Nie brakuje także restauracji, bankomatów, a nawet hoteli.

Stworzyliśmy autentyczne miasteczko handlowe, które jest niepowtarzalnym centrum hurtowym W Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Na jego terenie pracuje ponad 10 000 osób. Wólka Center co Centrum Handlowe z wielkimi aspiracjami i niezwykle olbrzymimi możliwościami. Cały czas dynamicznie się rozwija i dostosowuje do aktualnych wymogów rynku.

Wólka Kosowska Centrum Handlowe to powiew świata orientalnego i egzotycznego na naszym rynku. Znajdujące się tutaj hurtownie odznaczają się niezwykłą różnorodnością, dzięki czemu odnajdą tutaj Państwo towary i produkty drobne, takie jak biżuteria, zegarki, torby, obuwie czy odzież, jak i urządzenia użytku domowego, takie jak na przykład sprzęt AGD. Import z Chin i innych krajów azjatyckich zapewnia chińskie artykuły najwyższej jakości. Odwiedź nas, a zobaczysz zupełnie nowe horyzonty dla swojego biznesu.

Jak do nas trafić?

Centra Handlowe Wólka Kosowska serdecznie zapraszają do odwiedzenia naszych hal handlowych, w których to znajduje się szeroki asortyment towarów z całego świata.